קייטרינג לאירועים

אם האירוע שלכם חשוב לכם, תרצו בוודאי לשלב בו טעמים מצוינים ואוכל מפנק במיוחד. גלו איך נכון לבחור קייטרינג לאירועים ומהם הטרנדים החמים ביותר כיום.

בחרו ספק לקייטרינג בסדר גודל המתאים לאירוע

ענף האירועים כולל חברות רבות שמציעות שירותי קייטרינג לאירועים. חלק מהחברות מתמחות בהסעדה בעיקר עבור אירועים קטנים ואחרות ערוכות לספק כל מה שדרוש לא רק עבור ברית/בריתה אלא גם עבור אירועים עסקיים מרובי משתתפים. שלב ראשון, אם כן, יהיה לוודא כי הספק אליו פניתם מסוגל לארגן חוויה קולינרית מושקעת, לאירועים בסדר גודל שאתם מתכננים. מעבר לכך, קיימת חשיבות להתרשמות במהלך מפגש מקדים. למעשה, רק לאחר פגישה אישית לתכנון האירוע והתרשמות מנציגי חברת הקייטרינג תוכלו לדעת מה צפוי לכם. יצאתם שבעי רצון מהפגישה? מצוין. וכעת עוד כמה דגשים שיעזרו לכם לדעת, באמת עד כמה ההפקה צפויה להיות מאורגנת, טעימה, מגוונת ואיכותית.

כך תדעו שמובטחת לכם חוויה קולינרית נפלאה

אלה הנקודות שיעזרו לכם לדעת שחברת הקייטרינג ערוכה לספק לכם חוויה קולינרית ללא פשרות, באירוע הממשמש ובא:

  • הבנה קולינרית עמוקה – קייטרינג שיודע לספק מנות שף הינו בעל הבנה קולינרית עמוקה, לאירועים החשובים ביותר בחיים.
  • על טריות לא מתפשרים – חומרים גלם וטריים הם בסיס הכרחי וטעים במיוחד.
  • הבנה כי כל לקוח הוא יחיד ומיוחד – חשוב כי תתרשמו שאתם מקבלים יחס אישי. תפירת סוגי המנות, אופי ההגשה, האווירה, הכל צריך להיות לפי סוג האירוע ובהתאמה מלאה לצרכים שמעלה הלקוח או הלקוחות, בפגישה. מה שיתאים לאירוע א' פחות יתאים לאירוע ב'. תיאום ציפיות והבנה משותפת חשובים מאוד.
  • שדרוג האוכל, על בסיס עיצוב – כולנו אוהבים לאכול עם העיניים. לכן מלבד מנות טעימות שיפנקו את חוש הטעם, חשוב כי חברת הקייטרינג שתבחרו תהיה בעלת ידע ויכולת וערך מוסף בעיצוב. עיצוב אירועים קולינריים הינו אומנות ראויה לציון.

מגוון אפשרויות בחירה יעזרו להפיק אירוע בתקציב שלכם

קייטרינג לאירועים מוצלחים ידע לספק הצעות לתפריטים מושקעים, לשלל סוגי אירועים. כלקוחות, חשוב להגדיר מה רצוי לכם ולוודאי שתוכלו לקבל זאת. יש לכך חשיבות גם מבחינת תקציב האירוע, שכן כשיש מגוון אפשרויות, כך יוצגו לכם סוגי מחירים ותוכלו לבחור לפי הרצוי לכם.

הטרנדים החמים בקייטרינג לאירועים

הניסיון שלנו יכול לעזור לכם לזהות ולשלב באירוע שלכם, את הטרנדים הכי טובים, אסתטיים, מוצלחים וטעימים. למשל:

  • מגשים טעימים – מגשי האירוח מהווים דרך לארגן הסעדה נפלאה, גם לאירועים קטנים שמפיקים בהתראה קצרה. לדוגמא, זהו להיט באירועים עסקיים וקבלות פנים, מפגשי חברה וגם בר/בת מצווה ועליה לתורה ואפילו למסיבות הפתעה.
  • אווירת קרנבל לוהטת – על ידי הזמנת דוכני מזון לאירועים יוצרים אווירה מחשמלת, של קרנבל לוהט ודינאמי.
  • הקפדה מיוחדת בעיצוב המנות – אפילו באירועים פחות המוניים, הרבה יותר מקובל כיום להעדיף מנות מעוצבות ואסתטיות על פני הגשה יותר שגרתית. טעם טוב ועיצוב הולכים נהדר ביחד.
דילוג לתוכן