קייטרינג על האש

בשעת צהרים או כשיורד לו הערב, תוך כדי אירוע המוני או באירוע מצומצם, בשרים על האש תמיד מתאימים! זה די מתבקש, שהרי בכל יום עצמאות ניתן לראות כיצד צליית הבשר הופכת לספורט הלאומי. בכל אירוע כמעט, תופס הבשר מקום של כבוד במנה העיקרית ואף בקבלות הפנים. מה מיוחד בקייטרינג על האש וכיצד גחלים לוחשות משדרגות אירועים או מסיבות.

מה מיוחד בקייטרינג על האש

אם תשאלו אותנו מהו הייחוד בקייטרינג של  ברביקיו BBQ, הרי שזה מתחיל קודם כל עם בשרים איכותיים על האש. בלי בשר טרי מובחר, גם שיטת צלייה מעולה לא תצליח לייצר בשר בדרגת אומנות. מלבד צרור בשרים מעולים, מה שעוד מיוחד בקונספט של קייטרינג על האש הינו איכות הכנת האוכל. לא סתם מדליקים גריל ומנפנפים. על ההכנה מופקד לו שף בדרגת אמן. מומחה לצלייה והכנת בשרים באיכות, בטעם ובדרגת עסיסיות ללא פשרות.

אפילו הניחוח משדרג את האירוע

חובבי בשר אמיתיים יודעים כי עוד לפני שנועצים שיניים בנתח עסיסי, כל תהליך ההכנה יכול להפוך לחגיגה של ממש. זה נפלא באירועים, כאשר מול עיני האורחים מתחיל תהליך של צלייה ללא פשרות. שומעים את הבשר הנצלה על האש, משמיע את הפצפוץ וסופג את הטעמים של התיבול והעשן. אותו ניחוח מעושן שמיתמר ועולה מעל הגריל משיג תוצאות נפלאות. ריח שמעורר את התיאבון ומעורר ציפייה לביס הטעים שיבוא עוד מעט. ריח מעושן וריחות תבלין שמשדרגים את האירוע להנאת כולם. ויש בין האורחים שיכולים לעמוד במשך זמן מול הגריל, ולהביט בגחלים המלחשות, המפצפצות, עם ניחוחות העשן וניחוחות של רוזמרין מעודן נישאים באוויר. פתיחה נהדרת, לאירוע מושלם.

אתם מחליטים איך וכמה?

קייטרינג על האש יכול ללבוש צורות רבות, כטוב בעינכם. מגוון סוגי בשרים, מיני סוגי צליה, דרגות עישון ותיבול. אתם יכולים להחליט איך להגיש, מה ומתי. קייטרינג משובח יוכל לעמוד בכל בקשה וללהטט עם תוצאות ללא פשרות. תרצו דרגת M? תקבלו בשרים לוהטים בצליית מדיום. תרצו להגיש למעוניינים גם בשרים WD? תמצאו באירוע שלכם גם נתחים בצליית וול דאן קפדנית. וכמובן, לא על הבשר לבדו. לידו, יעלו ויבואו גם שפע של תוספות טעימות. ליווי מתבקש לבשרים הטעימים והצלויים.

צולים בשרים לכל המוזמנים

קייטרינג על האש מתאים מאין כמוהו לכל קונספט של אירוע. יכול להתאים לאירועים וכנסים עסקיים. מתאים מאין כמוהו לימי כיף או לימי גיבוש. אפשר לארגן אירועי על האש גם לחתונות, בר מצוות, בת מצוות וכל מיני מסיבות ומפגשים, משפחתיים או חברתיים, המוניים או פחות המוניים. קייטרינג מנוסה, עם צוות מיומן, יוכל לעמוד באתגר – צליית בשר מושלמת, לכל המעוניין ולכל מספר של מוזמנים. ניתן להזמין תפריטים מגוונים, עם שלל תוספות ראויות ורצויות.

דילוג לתוכן