קינוחים לאירועים

אירוע מתקרב? הרשו לנו לאחל שיהיו לכם חיים מתוקים! מי לא היה רוצה לקבל ברכה שכזאת. שמתבקשת כל כך, גם באירועים הכי גדולים בחיים. כל אירוע מושקע צריך להיות טעים, טעים מאוד. וכדי להעניק לו את הגימור הנכון, צריך להקפיד על סיומת מתוקה במיוחד. מה חדש בגזרת אותם קינוחים לאירועים שעושים לכולנו מתוק וגם טעים? האפשרויות כיום אין סופיות. ניתן להזמין מגשי אירוח מתוקים או מרציפנים יוקרתיים וחגיגיים. אפשר להזמין מתוקים מיוחדים, במחיר שווה לכול כיס או להפתיע עם קינוחים אישיים לאירועים ברמה של קונדיטוריה איכותית במיוחד.

מתיקות בצורה מיוחדת ומדהימה

אוכל טוב אוכלים קודם כל עם העיניים. הכלל הזה נכון לכל מנה, ראשונה, פתיחה, עיקרית וכמובן – גם בקינוחים. הקינוחים לאירועים שנראים מיוחדים, עושים חשק לנעוץ את השיניים ולהתפנק. קינוחים מושלמים יהיו מתוקים למראה לא פחות מכפי שהם מתוקים בטעמם. צורה מיוחדת משדרגת לאין ערוך עוגה לחתונה, שיכולה להיות לבנה או צחורה או בנגיעות של צבעים מעודנים. אבל למעשה בכל אירוע ישתלבו נהדר מקרונים או טיפורים מעוצבים ומרהיבים שנראים מדהים. אפילו מגשי אירוח, לכאורה די סטנדרטיים, ניתן לשדרג כך שיתקבלו קינוחים בעלי צורה מקורית וייחודית. מתיקות עם שילוב של צורה חגיגית: שילוב מושלם, בכל אירוע ומסיבה!

שדרוג ושמו תפריט קינוחים מושקע

אם רוצים לשדרג אירוע בגזרת המתוקים ולהעניק למוזמנים חוויה מיוחדת, ניתן לארגן תפריט קינוחים לבחירה. ניתן לפרט בתפריט אילו סוגי קינוחים אפשר להזמין, תוך דגש על הכנתם מחומרי גלם באיכות ללא פשרות.

מתוקים בדוכנים

דרך נאה מאוד להפתיע את האורחים עם קינוחים אישיים יוצאים מן הכלל – לארגן הגשה בשלל דוכנים. בהתאם למספר המוזמנים באירוע, ניתן להזמין דוכן אחד, שניים או יותר. כל אורח יוכל לקבל מהדיילים החייכניים את מיטב המתוקים. כדאי להדגיש כי עמדות ועגלות מתוקות יכולות להתאים לכל סגנון של אירוע. החל ממסיבות לילדים ובני נוער, דרך בריתות או בר/בת מצווה וכלה בחתונות מושקעות להפליא. ניתן להגיש כך גם את הקינוחים ברמות הכי הכי גבוהות.

אפשר לקנח בצורות מקוריות, לא כמו כולם

כל אירוע שבו מגיעים קינוחים טעימים במיוחד משתדרג באופן מובהק. אבל אם רק רוצים, ניתן להפתיע את האורחים עם קינוחים מפתיעים, לא כמו בדרך כלל. למשל:

  • במקום מתוק – ניתן להציע דווקא כל מיני קינוחים מלוחים. הם יכולים להיות יפים למראה ומושקעים, בטעמים מעודנים ועיצוב תואם.
  • מתוקים מעודנים שמוגשים כמו תכשיטים – ניתן להגיש קינוחי טראפלס שמוגשים באופן אישי, בצורה מתוקה ומעודנת, יוקרתית כמו תכשיטים.
  • להרגשה קלילה – ניתן להפתיע עם קינוחים קלים שנראים מדהים אבל לא יוצרים הרגשה מכבידה. זוהי דרך נהדרת לסיום סעודה, להגשה בשעות הקטנות של הלילה או בכל שעה אחרת, שמסיימים אירוע או אירוח.
דילוג לתוכן