כיצד מחליטים על קייטרינג לחתונה?

קייטרינג בשרי

חתונה היא אירוע משמח ומרגש אך היא מצריכה הכנה מראש בשל ההיבטים הרבים שיש לדאוג להם.

קיימים מספר היבטים חשובים מאוד ביניהם: טקס החופה, קבלת הפנים, הריקודים ועוד. חלק נוסף וחשוב לא פחות הוא האוכל, במהלך החתונה בדרך כלל מוגשות שתי מנות: מנה ראשונה ומנה עיקרית. בעבר, כל הנושא אשר קשור לאוכל בחתונה היה תחת אחריותו של אולם האירועים. כיום, קיימות חברות קייטרינג רבות והזוג אשר עומד להתחתן יכול להחליט על אופי הארוחות מתוך מבחר רחב ולא מתוך מבחר מצומצם של אולם אירועים. אך ככל שהמבחר רחב יותר כך גם קשה יותר להחליט באיזה קייטרינג לבחור, הכנו עבורכם מספר טיפים אשר יעזרו לכם במציאת הקייטרינג המתאים ביותר לחתונה שלכם.

ערכו מחקר לפני שאתם מחליטים

לא משנה אם החתונה מתקיימת בגן אירועים בשרון או באולם אירועים בבאר שבע, על ידי חיפוש פשוט באינטרנט תוכלו למצוא חברות קייטרינג רבות אשר מוכנות להגיע לאירוע שלכם וגם לערוך השוואה ביניהן.

בזכות האינטרנט ניתן לקרוא על חברת הקייטרינג באתר שלה ולהתרשם ממנה, כמו כן ניתן לקרוא ביקורות על אותה החברה וכך להבין האם אם תתאים לאירוע שלכם או לא.

קיימים מספר קריטריונים חשובים אשר יש להתייחס אליהם במהלך החיפוש באינטרנט:

מבנה התפריט

בדקו מהן המנות אשר מוצעות לכן, כמו כן בדקו כיצד התפריט בנוי. חברות קייטרינג שונות אחת מהשנייה בשתי נקודות עיקריות. ראשית, כל חברה מאפשרת לבנות את התפריט בדרך אחרת, ישנן חברות אשר יתנו לכם את האופציה לבחור מתוך מספר תפריטים מוכנים, חברות אחרות יתנו לכם את האופציה להרכיב תפריט בעצמכם מתוך מבחר המנות אשר מוצע לכם. שנית, חברות הקייטרינג יכולות להיבדל זו מזו בסגנון המנות אשר הן מציעות, כלומר, כל חברת קייטרינג מתמחה בסגנון מטבח שונה ובהתאם לכך גם המנות משתנות.

חברות קייטרינג מסוימות יציעו תפריט בעל מבחר גדול יותר ויש כאלו אשר יציעו תפריט בעל מבחר קטן יותר.

כשרות

נושא הכשרות הוא נושא אשר חשוב לבדוק אותו. ישנם זוגות אשר נושא הכשרות אינו חשוב להם אך קהל המוזמנים שומר כשרות ולכן עליהם להתייחס לכך. מצד שני, ישנם זוגות אשר מחפשים חברות קייטרינג שאינן שומרות כשרות וכך הם יכולים להגיש מזונות שאינם כשרים ולערבב בין בשר לחלב במנות מסוימות או בין המנות.

אופן השירות והמלצור

חשוב לבדוק כיצד פועלת חברת הקייטרינג בכל הקשור לנושא השירות והמלצור.

חברות קייטרינג מסוימות מציעות חבילת שירות מלאה, כלומר, המלצרים הינם חלק מכל תהליך הקייטרינג והם מגישים את כל המנות.

בשונה מכך, ישנן חברות קייטרינג אשר לא מציעות את שירותים אלו, הן רק מכינות את המנות לאירוע ועוזרות לסדר את המנות במקום הרצוי.

נוסף על כך, קיימות חברות אשר מציעות את שירות המלצרים כשירות נוסף עם מחיר בפני עצמו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן